The Secret isimli kitabı bilmem biliyor musunuz ? kitap Sır adıyla tüm dünyada geniş bir okur kitlesine sahip olmuştu. O kitaba göre hayatta fakir fukarada olsanız, inanırsanız zengin olabilirsiniz. Hatta yatarak istediğiniz her şeye sahip olabilirsiniz. Öncelikle o kitabı okumayanlara bu kitabı okumalarını tavsiye etmiyorum. Çünkü o kitap bir çekim yasasından bahsediyor ve bu kitapta o kitap üzerinden yola çıkılarak bunun dinimizde hükmünü anlatıp çekim yasasını Kuran’ı Kerim’e göre anlatıyor.

Kitap çok güzel bir İslami yönlü kişisel gelişim kitabı olmuş. Yazarımız Ayetlerden,Hadislerden ve özlü sözlerden yola çıkarak gerçek zenginliği bizlere anlatmaya çalışmış. Secret yani sır kitabına göre Kozmostan isteyin size versin felsefesi üzerineyken bu kitap işin aslının Allah’a dua etmek olduğunu vurguluyor. Duanın nelere kadir olabileceğini anlatan bu güzel eser kaliteli bir kağıt ile toplam 208 sayfadan oluşmaktadır. Ben kitabı www.hepsiburada.com sitesinden yada D&R kitabevinden temin etmiştim tam olarak hatırlayamıyorum.

Yazarımızın kalemine sağlık diyor ve keyifli okumalar diliyorum.

Herkesin bildiği üzere, son bir yıldır tüm dünya “Çekim Yasası” ile çalkalanıyor.
kuran-i-kerime-ve-diger-kutsal-kitaplara-gore-cekim-yasasi-Front-1Bu alanın en iddialı kitabı “The Secret” kelimenin tam anlamıyla dünyayı salladı.
Peki, tüm bu tezler ne kadar doğru?
Allahın gönderdiği kitaplarda “Çekim Yasası” ne şekilde yer alıyor?
“Çekim yasası” dini ve Allahı karşısına alan bir düşünce mi, yoksa dinlerin söylediklerinin yeniden parlatılmış hâli mi?
Allahın “SIR”rı ile “The Secret” aynı şeyi mi söylüyor?
Özellikle Kuran-ı Kerim olmak üzere İncil, Tevrat, Zeburun derinlemesine araştırılması ve karşılaştırılmasıyla oluşturulan bu kitap merak edilen gerçeklere ışık tutuyor.

Leave a Reply