Geçenlerde bizim Ramazan abinin kitapçıdayım gözüme ikide bir Erdal Demirkıran’ın kitapları çarpıyor. Baktım Sosyoloji bölümü filanda tavsiye kitap olarak bu abimizin kitaplarını veriyormuş dur dedim bir okuyayım.

Öncelikle Erdal abimizin eserlerinin tadı, bizim Ahmet Şerif İzgören abimiz ile neredeyse birebir aynı. O yüzden Ahmet Şerif abinin kitaplarını okumaktan keyif alanlar için Erdal abinin kitaplarını öncelikli olarak tavsiye ediyorum. içerik olarak alayı kişisel gelişim ve öyle kalışım üzerinedir. Erdal Demirkıran abiyi biraz kendime benzetiyorum diyebilirim. O dünyanın en akıllı insanı olduğunu iddia ediyor ben ise kainatın en akıllı ve en şereflisi olduğumu iddia ediyorum o yüzden Erdal abi neredeyse yazılarında bana kafa tutuyor. Şuna bakarmısınız kitaptan ne kadar etkilenmişim ki o kadar özgüvenim artmış. Şaka bir yana benim zaten haddinden fazla özgüvenim var. Velhasılkelam insanların isterse neleri başarabileceğini görmek istiyorsanız bu kitapları tavsiye ediyorum. Önceleri iki tane abim vardı bunlardan en büyüğü Ahmet Şerif abim diğeri ise Bülent Akyürek abimdi şimdi ise abilhrm arasına yeni birini eklediğim için kendimİ şanslı hissediyorum.

9789756197486Kitabın etiket fiyatı 15 lira bizde 12 liraya kadar indirim yapıldığı görülüyor. Her sayfayı dolu jlu okuyacağınıza inanıyorum. Kitabın kaç sayfa olduğunu tam olarak hatırlamıyorum. E baksana googleden diyecekseniz uğraştırmayın beni işte 250-300 sayfa aram bişey yani çok kısa sürede bitireceğinize inanıyorum o yüzden keyifli okumalar diliyorum.

Leave a Reply